House Villa

  • Wi-Fi
  • Ingyenes parkoló
  • Légkondicionálás
  • Háziállat engedélyezett

Az 1 hálószobás House Villa Odessza legfeljebb 6 vendéget fogad, és meghívja őket egy terasz élvezetére.

Az Odessza városi szállás kilátást kínál a kertre.

A villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Sundays Coffee egy 5 perces sétára található.

A Protection of the Holy Virgin egy 10 perces autóútra, míg az All Saints Church nagyjából 3 km-re található a 2 fürdőszobás villától. Az Odessza Central repülőtér 5 km-re helyezkedik el az ingatlantól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near House Villa Odessza
Sea View House
Csak mobilra érvényes ár

Sea View House

9.5
Nagyszerű 4 értékelés
140 m az ingatlantól
Таунхаус Люстдорф
Csak mobilra érvényes ár

Таунхаус Люстдорф

10
Nagyszerű 2 értékelés
582 m az ingatlantól
Закоханий У Море
Csak mobilra érvényes ár

Закоханий У Море

582 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Odessza Central Repuloter
    10 km

    Vasútállomások

    Zastava-2 Train Station
    12 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Ingyenes parkoló

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Minibár
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 15:00-18:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • ❓
      Mekkora a távolság a House Villa és az Odessza Central repülőtér között?
      A House Villa 5 km-re van az Odessza Central repülőtértől.
    • ❓
      A House Villa hány vendéget tud fogadni?
      A House Villa 6 fő részére kínál szállást.
    • ❓
      A House Villa magába foglal konyhát?
      Igen, a House Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Odessza Central Repuloter
    10 km

    Vasútállomások

    Zastava-2 Train Station
    12 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    House Villa Odessza

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár